سلام... به وب سایت رسمی شرکت ماشین افزار خوش آمدید!

44856919، 44856922

ساعت کاری: همه روزه از 8 تا 17

info@aria-cnc.com

مارا روی نقشه بیابید

سرویس ها

طراحی و تولید سه بعدی کامپیوتری

1- طراح طرح را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری مثل پرو دسکتاپ  (pro/desktop) می کشد. طرح می تواند با جزییات بررسی گردد و اگر نیاز به اصلاحات یا تغییرات داشتند می توانند بر روی صفحه اعمال گردند. این نوع نرم افزار به طراح اجازه می دهد به جای ساختن یک مدل گران قیمت،ایده هایش را بر روی صفحه مدل نماید. نرم افزار سه بعدی خوب به طراح اجازه می دهد تقریبا هر آیتمی را طراحی نماید

2- طرح پردازش شده است. وقتی که طراحی به وسیله این نرم افزار کامل شد، باید به عنوان یک فایل   (stereo lithography)خارج گردد. این نوع فایل می تواند به نرم افزار پردازش مثل Boxford’s 3D-GeoCAM وارد شود که طراحی را به لیست بلندی از مختصات تبدیل می نماید. هر سری از مختصات کدی نامیده می شود.

3- اغلب ،نرم افزار CAD /CAM به طراح اجازه میدهد به جای اینکه واقعا طرح را بسازد طرح تولیدی خودش را بر روی کامپیوتر تست کند. این روش موجب صرفه جوی در وقت و مواد می شود. تست طراحی با استفاده از نرم افزار شبیه سازی انجام می شود. وقتی که طراحی از طریق نرم افزار شبیه سازی اجرا شد، کامپیوتر طرح تولید شده را بر روی صفحه نمایش می دهد. این روش حتی چک میکند که آیا طرح موفقیت آمیز تولید شده است یا خیر. خیلی از طرح ها باید قبل از تولید توسط ماشین CNC تغییر کنند.